ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

İkinci baharını yaşamak artık zor değil. Kayserili.com ile kendine bir şans daha ver. Eminiz pişman olmayacaksın.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

İkinci baharını yaşamak artık zor değil. Kayserili.com ile kendine bir şans daha ver. Eminiz pişman olmayacaksın.

1/2
 
  YA DA  

Ülkemizde evliliği yolunda gitmeyen ve biten ya da eşini bir şekilde kaybetmiş kişiler kendilerine yeni bir fırsat vermek konusunda biraz çekimser kalıyor. Ama şunu unutuyorlar ki aşk her yaşta mümkün ve aşk her yerde! Eşini bir şekilde kaybetmiş dul bayan arkadaş arayan kişilerin toplandığı veya dul bayan arkadaşların yeni bir aşk beklediği kayserili.com bir tık kadar uzağında.

Yaşam tecrübesi edinmiş büyüklerimizin hep dediği bir laf vardır . Derler ki "aşkın yaşı ve zamanı olmaz". Biz Magnet ailesi olarak aşkın yaşının olmadığını düşünen ve aşkın her yerde olabileceğine inanan insanlarız. Bu sebeple kayserili.com'u kurduk ve dul bayan arkadaş arayan kişileri ya da dul bayan arkadaşların toplanabileceği bir yer olan kayserili.com'u senin hizmetine sunduk. Eşini kaybettiysen veya gerçekleştirmiş olduğun evlilik hayallerindeki gibi olmadıysa ve yeni bir aşk, yeni bir heyecan arıyorsan doğru yerdesin. "Benden geçti artık" diye düşünme, senin gibi dul bayan arkadaş arayan kişilerin çare aradığı veya dul bayanların toplandığı kayserili.com ile neden kendine yeni bir fırsat vermiyorsun? Bu hayatta kimse yalnız kalmak zorunda değil. Her insan dertleşebileceği bir omuz arar ve yanında biri olsun ister. Bu ülkede "ikinci bahar" diye bir tabirin bulunduğunu da unutma. Sen neden tek baharda kalasın ki? İkinci baharını yaşamak senin de hakkın ve bu hakkını sonuna kadar kullanmalısın. Dul bayan arkadaş arayanların başvurduğu ve dul bayan arkadaşların toplandığı kayserili.com ile sen de ikinci baharını yaşayabilirsin.

Dul bayan arkadaşlar için ikinci baharlarını yaşamak artık çok kolay!

Sakın utanma ve sakın çekinme. Aşk senin için boş şeyler ifade etmesin. Bir kere aşık oldun ve bir daha olabilirsin. Bunun olup olayacağını nereden bileceksin? Yaşamadan ve yaşatmadan risk alınmaz. Evet aşk veya aşık olmak risk almaktır ve sorumluluk yüklenmektir fakat sen bunu zaten bir kere göze aldın, bir daha neden almayasın ki? Dul bayan arkadaşlar kayserili.com'da seni bekliyor. Dul bayan arkadaş arayan kişiler belki de seni arıyor. Kendine bir fırsat daha ver ve hemen kayserili.com'da üyelik yarat, sen de ikinci baharını yaşa!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER