ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Çift arkadaşlarının yanında tek kalmaya artık son! Kayserili.com ile sen de aşkı yakala, erkek arkadaşınla keyifli anları yaşamaya başla.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Çift arkadaşlarının yanında tek kalmaya artık son! Kayserili.com ile sen de aşkı yakala, erkek arkadaşınla keyifli anları yaşamaya başla.

1/2
 
  YA DA  

Her insan hayatının bazı anlarını paylaşabileceği bir insan olsun ister hayatında. Kimi erkek, kimi kız birçok dostunun olduğu yaşamında özel anlarını daha samimi bir dilden anlatabileceğin bir erkek arkadaş neden hayatında olmasın? Derdini söylemeyen derman bulamaz, erkek arkadaş arıyorum diyorsan kayserili.com senin yanında.

Dost veya arkadaş insanın hayatında çok önemlidir. Kişi kendine en yakın gördüğü kişileri hayatına katar ve dost edinir. Yeri geldiğinde sırdaş, yeri geldiğinde arkadaş, yeri geldiğinde can dostu olabilen bu insanlar hayatımızın birçok evresinde bizi yalnız bırakmaz. Fakat bunların yanında kendini daha mutlu ve onun bir parçası olarak hissedebileceğin bir erkek arkadaş neden hayatında olmasın? Düştüğün zaman seni yerden kaldıracak bir dost eli yerine kalbini verdiğin bir erkek arkadaş fena mı olur?

Erkek arkadaş arayanlar için en doğru adresi kayserili.com!

Evet her insanın hayatında dostları olmalı fakat arkadaş grubunuz ile toplanıp Forum Kayseri'de yemek yerken ya da Kayseri Park Alışveriş Merkezi'nde sinemaya gittiğinizde herkes çift olup da siz tek kalınca sana da garip gelmiyor mu? Evet hepimiz bu durumları yaşayıp pek umursamıyormuş numarası yapmış olabiliriz fakat bu durumun aslında böyle olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. İçten içe keşke benim de yanımda biri olsa, tek kalmasam demiyor musun? "Erkek arkadaşım olsaydı, sarılıp beraber film izleseydik" dediğini duyar gibiyiz. Arkadaşların erkek arkadaşlarıyla muhabbet ederken sen ortamın dışında kaldığında üzüldüğünü görmüyoruz sanma. Artık buna bir son ver ve sen de bir erkek arkadaş bularak arkadaş ortamında çift olarak gezinmeye başla. "Erkek arkadaş bulmak kolay mı?" dediğini duyar gibiyiz. İşte bu sebeple kayserili.com'u kurduk. Aradığın erkek arkadaşı bir tık ile bulabilmen için senin yanındayız. Seni bekleyen bincerce üye arasından sana en uygun erkek arkadaşı bulman için kayserili.com'a kayıt olmak yeterli. Unutma! Aradığın aşk yanıbaşında seni bekliyor olabilir! Haydi iş başına!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER