ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik aşkı öldürür diyenlere inat kayserili.com senin yanında. Aradığın aşk belki de yanıbaşında!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Evlilik aşkı öldürür diyenlere inat kayserili.com senin yanında. Aradığın aşk belki de yanıbaşında!

1/2
 
  YA DA  

"Evlilik aşkı öldürüyor" sözüne inanmayanlardan biriysen tam aradığın yerdesin. Kayseri'de yaşayan ve kayserili.com'a üye olmuş binlerce evlilik arayan insan arasına sen de katıl ve hayallerinin aşkına doğru koşmaya başla.

"Evlilik aşkı öldürüyor" sözüne sen kesinlikle inanmamalısın. Aşkın taçlandırılmış hali olan evlilik mertebesine erişebilemek için çok zorlu yollardan gelen aşıkların olduğunu unutma. Zamanında bize anlatılan Kerem ile Aslı, Ferhat ile Şirin birbirlerine kavuşabilselerdi sence evlenmeyecekler miydi? İmkansız olan her aşk bile sonunda evliliğe ulaşmalı ve insanlar birbiriyle kavuşmalı. İşte buna inanan Magnet ailesi olarak evliliğe en kısa sürede ulaşabileceğin kayserili.com'u sana sunduk.

Evliliğin uzakta olduğunu düşünme, kayserili.com senin yanında!

Her insan aşkını hakettiği kişiyle bir ömür geçirmek ister. Senin aşkını hakettiğini düşündüğün birine karşı yapacağın çok özel evlilik teklifi ile sen de bu yola başlayabilirsin. Kayseri'nin en özel yerlerinden biri olan Kayseri Kalesi'nde edeceğin farklı bir evlilik teklifi ile hem sevgiline kendisini daha da özel hissettirebilir hem de farklı bir evlilik teklifi yaparak unutulmaz anlar yaşatabilirsin. Evlilik senin gözünü asla korkutmasın, sevdiğin insanla bir ömür aynı yastıkta yatma fikri hangi aşığı korkutabilir ki? Sen de sevdiğin insanla evlilik yoluna gir ve hayallerini gerçekleştir.

Kayseri'nin en güzel yerlerinde evlilik alışverişini gerçekleştirdikten sonra düğün fotoğraflarını Kayseri Arkeoloji Müzesinde çektirebilirsin. Hem değişik bir deneyim hem de kimsede olmayan düğün fotoğrafları çektirerek evlilik hikayenizi daha bir ilgi çekici hale getirebilirsin. Kimsede olmayan evlilik teklifi ve evlilik fotoğraflarında sonra çevrenizdeki en dikkat çekici çift olmayı kim istemez? Bu sebeple Kayserili ve Kayseri'de yaşayan bir sevgili bulabilmek için hemen kayserili.com'a kayıt ol ve üyelik yarat, aradığın aşkı bul ve evlilik yolunda sen de dev bir adım at!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER