ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Sana uygun birini bulup dini evlilik yapmak istiyorsan önce aşkı bulmalısın. Kayserili.com aşkı bulman için sana yardım etmeye hazır.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Sana uygun birini bulup dini evlilik yapmak istiyorsan önce aşkı bulmalısın. Kayserili.com aşkı bulman için sana yardım etmeye hazır.

1/2
 
  YA DA  

Dünya nufüsunun %23'ünü Müslümanların oluşturduğunu düşünürsek dini evlilik dünya üzerinde yaklaşık 1.5 milyar insan için önemli ve manevi bir olgu. Dini evlilik ile hayatını birleştirmek isteyen insanların toplandığı kayserili.com'a sen de katılmalısın.

Dünya üzerinde nüfusunun büyük bir bölümü Müslüman olan veya tamamen Müslümanlığı kabul etmiş, inancı İslamiyet olan 63 adet ülke ve bu 63 ülkede yaşayan yaklaşık 1,5 milyar insan bulunuyor. Bu topluluğun kabul ettiği İslamiyet inancına göre dini evlilik insanları birleştirme modunda en başta gelen olgulardan biri konumunda. Dünya üzerinde birçok Müslüman ülkede olduğu gibi ülkemizde de resmi nikahtan önce veya sonra kıyılan dini nikah veya dini evlilik tüm Müslüman toplumlarında olduğu gibi ülkemizde de en önemli olguların başında gelir. Kutsal değerlerin başında gelen ve ülkemizde resmi nikah öncesi dualar ile yapılan dini evlilik insanların birbirlerine gönülden ve manevi olarak bağlanması konusunda çok önemli bir yer tutmaktadır. Dini evliliğini yapan insanlar birbirleriyle gönülden birleşerek Allah katında birbirleri ile eşleşmiş olur. Aşık olduğu kişiyi Allah katında kendisine eş olarak seçen ve dini evlilik kılma mertebesinde kabul eden kişi için karşısında kişinin ne kadar değerli olduğu unutulmamalıdır.

Dini evlilik öncesi aşkı yakalamak için kayserili.com tam sana göre.

Aradığın aşkı bulmuş ve evlilik yoluna girmişsen yapman gereken ilk evliliğin dini evlilik olduğunu unutma. Kayseri Ulu Camii'nde dini evlilik kıyabileceğin aşkı yakaladıktan sonra asla bırakma. Aradığın aşkı bul ve dini evlilik yap. Allah katında kabul edebileceğin ve kendine eş olarak seçebileceğin kişinin kayserili.com'da olabileceğini unutma. Hemen profilini oluştur, fotoğrafını yükle ve evlilik yolunda bir adım daha at. Aşk sadece bir tık kadar yakınında olabilir. Bırak artık bekar hayatını, evliliğe hazır olduğunu hissettiğin anda şehre özel arkadaşlık sitesi kayserili.com ile sen de katıl evliler kervanına!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER